Tuesday 23 Jul 2024
LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)
Banketi
There are no translations available.

Banketu rīkošana

Piedāvājam organizēt dažādas svinības - kāzas, jubilejas, korporatīvās ballītes, ģimenes svētkus, kā arī bēru mielastus. Piedāvājam lielu izvēli ar tradicionāliem latviešu ēdieniem, kas pagatavoti ar lielu mīlestību no svaigiem Latvijas produktiem. Piedāvājam jūsu svinībām uzklāt bagātīgus galdus un pēc mūsu, vai pēc jūsu izvēles ēdienkarti. Klājam gan tradicionālos galdus, gan furšeta galdus.

Banketu apkalpošana

Piedāvājam oficiantes pakalpojumus un, lai jūsu svētki būtu jautrāki un atraktīvi, piedāvājam muzikantu - cilvēku orķestra pakalpojumus.

Virtuve

Profesionāli pavāri ar augstu kvalifikāciju pagatavos jums tradicionālos latviešu ēdienus un ne tikai, kas ir ļoti garšīgi un skaisti noformēti, jūsu galds būs ļoti krāšņs un svinīgs.

Konditoreja

Tikai priekš jums, konditorejas cehs ar kuru mēs sadarbojamies, izceps gardas tortes (arī 3-stāvīgas), pīrādziņus un kūciņas.

Trauku  īre

Bet ja jūs paši izdomājāt pacienāt savus viesus ar pašgatavotajiem ēdieniem, tad mēs jums izīrēsim traukus, galdautus. Kā arī ārpusē ir mangāls, ko jūs varat izmantot gaļas grillēšanai.

Telpu dekorēšana

Floriste izpušķos pēc jūsu pasūtījuma, telpas - kāzām, jubilejām.

Izbraukuma banketi

Piedāvājam arī dažādu svētku svinību apkalpošanu ne tikai mūsu telpās, bet arī izbraukumā, apkalposim dzimšanas dienas, bērnu kristības, kāzu svinības, jūsu izvēlētajās telpās.

Semināri

Piedāvājam neformālajā, klusajā lauku vidē rīkot seminārus. Etnogrāfiski noformētājā guļbūvē jūs varat ne tikai sarīkot seminārus, kur mēs organizēsim jums gan kafijas pauzes, gan sātīgas pusdienas mājas gaumē, bet arī pēc darba atpūsties pirtiņā un baseinā ar siltu ūdeni.
Pie mums ļoti populāri ir veselības semināri ar sulu kursiem, ar attīrīšanu, ar pirti un masāžu, ko organizē firmas un pēc tam veselīgs miegs klusajos laukos ar putnu dziesmām.